Sdělení rodičům 2

Vážení rodiče,

v krátké době se k Vám znovu obracíme se změnou organizace výuky. Tuto změnu vyvolalo opatření vlády, které bude platit od 14.10.2020.

• Od středy 14.10.2020 zůstanou všichni žáci prvního i druhého stupně základní školy doma a výuka bude probíhat distančně (na dálku).
  • Tento týden od 12.10. do 16.10.  se bude 8. a  9. třída učit distančně podle původního plánu. Od pondělí 19.10. se začne 8. a 9. třída učit podle rozvrhu hodin, který je součástí tohoto sdělení.
  •  6. a 7. třída se začne učit distančně až od pondělí 19.10. podle rozvrhu hodin, který je součástí tohoto sdělení
  • 1. stupeň ZŠ (1.-5. třída) se začne učit distančně od čtvrtka 15.10. podle rozvrhu hodin, který je součástí tohoto sdělení.
  • V týdnu od 26.10 do 30.10. budou  prodloužené podzimní prázdniny. V tomto týdnu tedy nebude probíhat výuka.

Věříme, že do konce října pandemie ustoupí natolik, že se všichni vrátíme zpět do školy. Žádám všechny rodiče, aby pravidelně sledovali školní webové stránky, kde budeme postupně zveřejňovat všechny aktuální informace. Důležitá sdělení budeme rodičům zasílat i na jejich soukromé maily.

Distanční výuka je povinná pro všechny žáky. V případě, že žák nemůže pracovat, je povinnost zákonného zástupce absenci řádně omluvit třídnímu učiteli.

Rozvrh hodin ke stažení:pdf