Žáci ze ZŠ v Nenkovicích mají třetí nejlepší výsledky z testů na střední školy ze všech srovnávaných škol v okrese Hodonín. Za zajímavý údaj, který prozrazuje, z jakých základních škol na Hodonínsku, Kyjovsku a Veselsku zvládají žáci nejlépe přijímací testy na střední školy můžeme být právem pyšní. Pro řadu rodičů to může být překvapivé zjištění. Údaje jsou z let 2017 až 2023 a týkají se přijímaček z matematiky.

Za posledních pět let nejlépe zvládají přijímačky na střední školy z matematiky žáci ze ZŠ v Hovoranech, druhé nejvyšší procento vyřešených úkolů měli žáci ze ZŠ v Čejkovicích. Bronzové umístění si za posledních pět let zasloužili žáci naší školy. Čtvrtí skončili žáci ze ZŠ ve Ždánicích a pátou příčku obsadili žáci ze ZŠ ve Vracově.

Nejúspěšnější školy na Hodonínsku podle průměrného výsledku testu z matematiky:

• Základní škola T. G. Masaryka Hovorany 54,70 %

• Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice 50,80 %

• Základní škola Nenkovice 50,25 %

• Masarykova základní škola Ždánice 49,88 %

• Masarykova základní škola Vracov 48,33 %

Zdroj: prijimacky.ai a Cermat

Všem nejúspěšnějším blahopřejeme.

Žáci naší školy umí přijímačky na SŠ

Nejúspěšnější školy na Hodonínsku podle průměrného výsledku testu z matematiky:

• Základní škola T. G. Masaryka Hovorany 54,70 %

• Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice 50,80 %