O ŠKOLE

ZŠ a MŠ Nenkovice má devět běžných tříd, družinu a dvě mateřské školy umístěné v Nenkovicích a v Želeticích. Zřizovatelem je obec Nenkovice.

Škola poskytuje předškolní vzdělávání a základní vzdělávání a umožňuje mimoškolní aktivity.

Škola je umístěna v okrajové části obce v blízkosti hlavní silnice. Areál školy tvoří dětské hřiště pro mateřskou školu, hned vedle školy se nachází travnaté fotbalové hřiště a víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem. Budova školy je rekonstruovaná s novými okny, vchody a fasádou.

Tyto webové stránky jsou určeny pro žáky, jejich rodiče, kolegy z jiných škol a další příznivce naší školy, kteří zde mohou najít kontakty, koncepční materiály, seznamy zaměstnanců školy a aktuální dění ve škole včetně fotodokumentace.

Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace

O ŠKOLE